Tirnaklari Kokuyor.

goknur

Citir, 9 aylik disi. 7 aydir bizimle kizimiz surekli tirnaklarini surekli kesiyoruz kizimizin gerekli her bakimini yapiyoruz. Ama az once tirnaklarini keserken muthis bir kotu koku yayildi. Bunu tirnaklarindan geldigini dusunuyoruz. Basina gelen varmi veya tahmin uretebilen. Bide tirnaklarimizin birkaci ayrilmis boyle kat olarak ustten soyulmus. Ilk defa basimiza geliyor. Korktum gece gece.

9 CEVAP

goknur

Oyleyse sikinti yok. Vay kerate :D seste duymadik :D :D :D

biyolojik silah sınıfına girer haklısınız..

Anonymus827062

Tirnaklarin ayrılması normal çünkü her zaman yenisi ile değişir. Tirmalama tahtası civarına bakın dusmus tırnakları bulursunuz. Koku olayına gelince wcden yeni çıkmıştır kapatırken de muhtemel diskiya bulasmistir. O arada henüz yalanmamis ise denk gelmiştir. Olmayacak şeyler değil bunlar. Yine de herhangi bir şey olup olmadığına bakın ayaklarında.

ursaminor

Sessiz ve derinden yapıyorlar zaten :D
Ve gerçekten çok pis kokuyor :D

Anonymus827062

Goknur ayaklarından geldiğini dusunmussun o an ancak biraz komik gelecek sana ama gaz çıkarmıştır o senin kucağında iken. Gaz çıkardığında acayip kokar. Benim mavi rus um vardı beş aylık civarı olmuştu onu severken çok rastladım bu olaya( kokudan bahsederek)

goknur

Helyum gazina es degerde kokusu :D bunu tecrube edindim dun gece :) yuzum rengi atti o derece yogundu :D

Anonymus827062

Kesinlikle çok sessiz sinem abla:) ve bayıltıcı:)))

Reyyanhan

Göknur ya . :)

Mariana

Patisine baktınız mı öyle aralarına?