3 Göz Kapağı Ve Gözden Sıvı Gelmesi "Sarı Veya Beyaz Sıvı"

sfemnksbk3

Merhaba kedimin gözlerinde 3 göz kapağı var ve sıvı geliyor çayla temizliyorum ancak hala geçmedi parazit olabileceği yazıyordu her yer de parazit için hap içirdim ancak hala geçmedi geriye enfeksiyon kalıyor bazı yerlerde gözden sıvı gelmesi enfeksiyona bağlı olduğunu söylüyorlar kedim sokak kedisi kaka kabı ve kum almıştım kumu çok dağıtıyordu muhtemelen gözleri o yüzden enfeksiyon kaptı. Şimdi bir iki soru soracağım yardım ederseniz çok sevinirim.

İlk sorum: Tobrased marka göz damlası satın aldım ezcaneden onu kullanabilir miyim baya etkili deniliyor göz enfeksiyonu için?
İkinci sorum: Kum kabını ne zaman değiştirmeliyiz ve hangi kumu almalıyız?

Yardımlarınız için teşekkür ederim.

1 CEVAP

Dilakeee

Üçüncü göz kapağı gözüküyorsa kendiniz uğraşmadan veteriner tavsiyesi alın derim. Basit enfeksiyon durumlarından ziyade ciddi bir durumdan da kaynaklı olabilir. Basit enfeksiyon derse zaten önerdiği damlayı kendiniz uygularsınız