Mystic Tavuklu Yetişkin Maması Kullananlar

Dilakeee

Aldığım mama yağ kusmuş gibiydi aşırı yağlı geldi yapı olarak. Kullananların maması da böyle mi acaba yoksa mamada mı sorun var

2 CEVAP

gece18

Nereden aldıysanız orijinal olup olmadığını kontrol edin.

Balimlilac

mystic tavuklu yavru kedi mamasını sokak kedilerime veriyorum yapısı bahsettiğiniz gibi değil. Daha önce kendi kedime aldığım mamalarda böyle bir sorun yaşamıştım markalardan gelen cevap, mama saklama koşullarından dolayı yapısı bozulmuş bu sebeple kedinize mamayı yedirmeyin ve hemen iade talebi oluşturun. İade kabul etmezlerse tekrar bizimle iletişime geçin biz iadesini yaptırırız olmuştu. Bilgilerinize...