Kedimin Patisindan Degisik Bir Sey Cikmis

bngs

Arkadaslar kedimin patisinde forograftaki nasir gibi bir sey var ne oldugunu anlayamadim yardimci olursaniz sevinirim neden boyle birsey cikmis

1 CEVAP

KimJeongguk

Kumdan dolayı olabiliyor. Kaldırmaya çalışın bağırıp tepki koyarsa canı acıyordur o zaman veterinerinize götürün. Eğer canı acımıyorsa o kabuğu alın ordan patisine hindistan cevizi yağıyla masaj yapın. Haftada 3 kez hindistan cevizi yağıyla masaj yapın patilerine birdaha çıkmaz.