Kedimin Kan Değerlerine Bakarsak Kısırlaştırmayı Ertelmelimiyim?

Lokumcukk

Kedim zehirlendi erken müdahale ettik çok şükür şimdi iyi kısırlaştırmayı düşünüyorduk zaten ama bu durum vücudunu yormuştur diye ertelemeye karar vermiştim Fakat veterinerimiz sorun yok olabilir dedi Kan sonuçlarından anlayan varsa bakabilirmi Sizce kısırlaştırmak için biraz beklemelimiyiz?

3 CEVAP

Lilibeth

Biraz erteleyebilirsiniz bence dişiyse eğer zaten yıpranacak operasyondan sonra ilgilenmek gerekecek farklı hastalıklara açık olmasın daha da önemlisi kendini salmasın hasta moduna girerek. Biraz araya zaman girmeli bence değerlerin de hepsi o zaman düzelir

Lokumcukk

Erkek kedim şu an durumu iyi ama sonuçta bir zehirlenme atlattı Biraz beklemek en iyi sanırım dediğiniz gibi

gece18

Erteleyin. Kan kendini yenilese bile toparlasın.