Acil Mama Tavsiyesi.

Sutunannesi

Kedimin hassas bir sindirim sistemi var. Şu Zamana kadar onunla yaşadığımız her problem sindirim sistemi üzerindeydi. Ve son rahatsızlığı kanlı kakadan sonra artık anladım ki acana Benim kedime yaramıyor. Burda çoğu kişinin tavsiyesi ile almıştım tahılsız olduğu ve iyi içeriğe sahip olduğu için. Ama demekki benim kedime ağır geliyor. O yüzden veterinerimizin de dediği gibi hassas sindirim sistemine sahip olan kediler için bir mama almam gerek. Ama bu konu hakkında hiç bilgim tok. Bu arada kedim balıklı mama kullanıyor onun doğrultusunda bir mamaya geçersem geçiş süresi daha iyi olur diye düşünüyorum. Yani balıklıdan tavukluya geçip onun sindirimini daha da yormak istemem. Lütfen bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz. İnternette biraz baktığıma göre hills ve rc gördüm sadece daha fazla alternatif var mı bilmiyorum. Ve Hangisi daha iyidir fikrim Yok. Sizler burda mama konusunda bilinçli insanlarsınız umarım fikirlerinizi benimle paylaşırsııız şimdiden teşekkğrler

19 CEVAP

SelinTuksal

https://urun.************.com/evcil-hayvan/petcurean-go-sensitive-shine-tahilsiz-somonlu-kedi-mamasi-7-2-kg-311624294?pkw=&pmt=&sc_gcsp=gg&ggmktg=PaidSearchPLA2322510872232400892758375859247*%7btype%7d311624294aud-393702509967:pla-374125613709&gclid=CjwKCAiAt8TUBRAKEiwAOI9pABEpVN5cQgL_CC8VgHOUQ9ldJkdOv8i3XfwEIunaWvJFoRXIrM1IgRoCVg4QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

bu çoook uyugun fiyatlı ve tükenmemişte, ben sizin yerinizde olsam 2 paket alırdım bundan. elinizi çabuk tutun!

martha

bence de brit care deneyebilirsiniz. orijen den brit care e geçtim ve çok daha memnunum, kedimde aynı şekilde

Feronia

Bence Go! Sensitive alın. Fiyatı Acana'dan çok daha uygun ve kaliteli bir mama.

Sutunannesi

Acana balıklıya 110₺ veriyordum buradaki petshopumuzda ama go Sensetive 170₺ civarı :(( harçlığımdan ne kadar kıssamda ayda o kadar biriktirmem mümkün değil. O yüzden sanırım brit care alacak gibi gözüküyor şu an