Kedim Kaçmış Delirmek Üzereyim Ne Yapmalıyım

SltnTgc

Çip taktirmamistik böyle bir şey yaşayacağımızı dusunmemistim nasıl bulacağım nolur bı akıl verin

14 CEVAP

Hinami

Facebook'tan KAYIP KEDI KOPEK ILANLARI olan hepsine post at

stellabennett

sokaklara ilanlarını asın eğer imkanınız varsa ilanlara para ödülü yazabilirsiniz böylece bulan kişinin verme ihtimali daha çok artar TikTok Instagram Twitter aklınıza gelebilecek her platformdan da paylaşın kumunu ya da mamasını evinizin dışarısına koyarsanız yakındaysa kokusuna gelebilir diyorlardı ama ne kadar işe yarıyor bilmiyorum umarım bulursunuz iyi düşünün lütfen

Mia_____

Telaş yapmayın ve evinizin yakınlarını arayın kedisi 3 kez falan kaçmış ve hâlâ kaçmaya çalışan biri olarak ilk kaçtığında 3 4 saat boyunca bütün sokakları aradım gezdim ve sonunda evin yakınındaki bi bankın altında kediler onu köşeye sıkıştırmiş pusmuş şekilde buldum. Siz de büyük ihtimalle bulursunuz uzağa gitmemistir evinizin yakınlarını arayın eve girmeyin mümkünse ve kum kabini evinizin önüne koyun kendi kokusuna gelir. Çip olayını düşünmeyin ciplerde zaten gps yok yani sokakta kimse onu görmediyse bir işe yaramıyor anca birinin bulup veterinere götürüp baktirmasi lazım . Yani siz kendiniz evin yakınlarında arayın pes etmeyin ben en son saat gece 12 de 4. Kez aramaya çıktığım zaman bulmuştum çok uzaklarda aramıştım ama çok yakindaydi evin.

SltnTgc

Hepinize çok teşekkürler. İnanılmaz üzgünüm resmen elim kolum kalkmıyor ya. Soylediklerinizi yapacağım ama ümidim yok maalesef. İnşallah biri bulmuştur evine almıştır. Dışarda yaşayamaz ölür kuzum

Mia_____

Lütfen pes etmeyin ve evin yakınlarını arayın saat kaç olursa olsun arayın bulursunuz . Şuan bulmanıza en yakın saatler çok fazla zaman gecmeden evin yakınlarına aralara ve kuytu yerlere bakın ismiyle seslenin evin dışına kum ve mama kabini koyun mamasindan da koyabilirsiniz ama kum kabini kesin koyun hatta yola serpiştirin bunlar çok işe yarar

Ozlemcakil

Kum kabini disariya cikartin ama siz de basinda durun hatta diskisi varsa kumun ustune koyun kum kabi kokusuna gelme ihtimalicok yuksek cok gecmis olsun

SltnTgc

Lütfen sorumu okuyan olursa bı baksın nolur

Baliminannesii

Bütün yaşadığınız yerdeki bütün kedi sahiplendirme ve hayvan koruma sayfalarına ilan verin :( aynı zamanda fotoğrafıyla birlikte bir ilan hazırlayın ve çıktısını insanların görebileceği yerlere yapıştırın umarım bulunur :(

Baliminannesii

İlanı veterinerlere de bırakın belki biri çipi var mı diye götürür

KimJeongguk

İlan vermekten ve bölgenizi aramaktan başka çareniz yok. Umarım bulduğunuzda çip taktırırsınız.

LilaMiaLuna

Öncelikle çok geçmiş olsun zor bir durum gerçekten. Şöyledir arkadaşlarında dediği gibi ilan verip aramak başka yapabileceğiniz bir şey yok gibi

SltnTgc

Çipini alıp biraz daha büyüsün canı yanmasın şimdi diyerek çipi boş boş eve koymak yaptığım en büyük aptallıkmis

bngs

Evinize yakin veterınere kayıp ilanı verebilirsiniz genellikle camlsrina asiyorlar belki bulunmasına yardımcı olur

huqi

Facebook da yaşadığınız ilçenizin aktif bir grubu varsa orda da paylaşmalısınız. Kendi semtimin grubu var facebook da ve çok fazla kayıp kedi ilanları paylaşılıyor, bazıları bulunuyorda. Umarım kötü niyetli biri bulmaz