Kısır Kedi Maması

Arkadaşlar 1 hafta önce erkek kedimi kısırlaştırdım. Ama kısırlaştırmadan önceki mamasın dan 3 kg yakın maması var bitene kadar kullanıp sonra üriner sistem korumalı kısır kedi mamasına geçsem sorun olur mu

2 CEVAP

Merhaba, elinizdeki mamayı bitirin bence. Sonra yeni mamaya kademeli olarak geçerseniz daha iyi olur. Kısa dönem kullanacağınız için sorun olmaz. Kullanacağınız kısır maması içinde ona göre vitamin ve mineraller olduğu için bu yönde kullanım daha iyi olur. Eski maması bittikten sonra ,yeni mamaya geçişiniz kolay olacaktır. Bu arada, geçmiş olsun yumurcağa :) sağlıkla yaşasın...

Çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.