Deprem Kedisi Gastrit

Ecemmka

Ablamın kedisini Hatay'dan 1 hafta sonra bir derneğin yardımıyla kurtarabildik. O sürede evde yalnız kaldı ve çok strese girdi. Başka şehre geldik ve kendi kedimle ilk defa karşılaştı. Yemek yememe ve kusma şikayetiyle veterinere götürdük,strese bağlı gastrit çıktı fakat tedaviden net bir sonuç elde edemedik. Hızlı bir kilo kaybı yaşıyor. Önerisi,deneyimi olan varsa özellikle veteriner arkadaşlardan da yardımcı olmak isteyen olursa çok sevinirim. Teşekkürler

2 CEVAP

Trifane

Bu deprem psikolojisini bizde yaşıyoruz. Deprem öncesinde kısırlastırma ameliyatı gecirdi. Ameliyat sonrası 5 gun gayet iyi maması suyu ve tuwalet cıkısı normaldi. 6. gun deprem sonrasında yemek yememeye basladı. Genel muayenesi yapıldı vs enfeksiyonu yok, rontgen aldık midede bişey yok. Tamamen psikoloji gibi gorunuyor fakat cocuk 4kg ameliyata girdi 10.gunde 3.5 kg ya dustu. Asla yemiyor. Vitamin su bu verdik. Simdi 2 doz bagısıklık guclendirici igne antibiotik ve VyO bağışıklık güclendirici sıvı form besin takviyesine basladık....:(

Ecemmka

Bizde kan testi yaptırdık değerler normal çıktı ama röntgen çekilmedi. Bir şey yuttugunu zannetmiyorum o streste dedi. Ama çok pişman oldum keşke cektirseydim. Şimdide stres olmasın daha fazla diye veterinere gidemiyoruz. Artık deneyimlerden faydalanmak istedim.