Kedi Tartar İçin

kedimde veteriner tartar var biraz dedi. ürün önerisi yapmadı( muhtemelen az olduğundan) pharmax önerilmiş burada. sizin önerileriniz neler?

3 CEVAP

Catmom777

Sıfır bir pamuklu çorap al onu yıka kuruduktan sonra bir kaseye karbonatla kuru nane suyu karıştır çok sıvı olmasın krem gibi olsun sonra parmağına çorabı geçır ve hazırladığın şeyden biraz alıp kedinin dişlerine sür kanatmadan dişlerini fırçala bu şekilde. Ayrıca extra vitamin şurubu içir. Çocuklara verilen vitamin şurupları kedilere iyi geliyor. şurubun adı vitabil miydi neydi ondan ağzına şırıngayla ver al sana dünyanın en sağlıklı ve sevimli kedisi

açıklaman için teşekkür ederim. deneyeceğim:)

GzdeAkbuz

HiPet Sıvı Probiyotik damla var Instagramda görmüştüm hep aklimda fakat alamadim bir türlü kedi köpeklerin suyuna ekleniyormus sanırım tartari önler azaltir yaziyordu