Hamile Kedi Beslenme Detayları

pongul

Merhaba,
Bir kızımız hamile (yeni), şu anda nd düşük tahıllı kuzulu yiyor ancak gebelik süreci için daha besleyici ve kümes hayvanı eti içermeyen ve Türkiye sınırları içerisinde alabileceğim hangi kuru mama daha iyi olur yavruların gelişimi için? Emin olamıyorum. Ya da gebelikte mama değişimi yapılmamalı mı? Teşekkürler.

22 CEVAP

pongul

@kedilimadam cevabınız ve güzel dilekleriniz için teşekkür ederim:) nd kittenda tavuk oldukça yoğun, bir alerjik durum yaşanmadı demek,. bizde de tavuk alerjisi yok aslında. marka içi geçiş olabilir belki. ev yoğurdu maalesef hiç becerebildiğim bir şey değil o konu bizde hep muamma. hazır yoğurt da olmaz içeriklerden. denerim tekrar mayalamayı. sevgiler.

Kaplankedi

Bu cevaplar benimde işime yarıyacak.

Feronia

Kasaplardan nefret ederim :s

NehirC

Çok geçmiş olsun. :( Hangi kedinize oldu acaba?

pongul

teşekkürler @zeynep @olcay34

pongul

kemik suyu olarak kuzu kemiği mi, kaç saat kaynatılmalı?

pongul

teşekkürler @Nehir, muffin'e.