Lütfeen Cevap Veriin

ill

Sokak kedim var 4 aylık büyük erkek kediler onun üzerine çıkıp çiftleşmeye çalışıyor ama o oyun oynuyor zannediyor elinden geldiğince kovalıyorum ama bir iki kere üstünde gördüm ama biri büyük biri küçük yani küçük bir kedi hamile kalmaz değil mi nolur cevap verin.

5 CEVAP

KimJeongguk

Maalesef kalma ihtimali azda olsa var.

Emirrckr

Net bir şey diyemeyiz ama ihtimal hiç yok değil maalesef.
Hani hem boyut farkından hem dişinin gerekli pozisyonu alamamasından belki başarılı bir çiftleşme gerçekleşmez ama eğer dişiyi kızgınlığa sokarlarsa hamile kalma ihtimali iki kat artar.

Emirrckr

Net bir şey diyemeyiz ama ihtimal hiç yok değil maalesef.
Hani hem boyut farkından hem dişinin gerekli pozisyonu alamamasından belki başarılı bir çiftleşme gerçekleşmez ama eğer dişiyi kızgınlığa sokarlarsa hamile kalma ihtimali iki kat artar.

ill

Ya bugün tam 6 kedi kızımı sıkıştırmış ikisi onunla birlikte arabanın içine girmiş kovdum saatlerce uğrastim cıkardım besledim ama şimdi yanına erkek kedi gelince çiftleşme pozisyonu alıyor ne yapıcam ya oof ağlamak üzereyim

mervedoganay

İçinizin rahat olmasının tek şartı kısırlaştırma gibi görünüyor.