Çiftleşme Sorunu

Daha önce erkek kedisini çiftleştiren var mı ? Ne yapmak nasıl davranmak gerekir bilgisi olan ?

2 CEVAP

YasaYasa

Benim disi kedim var ciftlesti suan hamik bir minnak oldu sayili gunlerimiz kaldi oncelikle disi kediyi kendi evibize alip bir odaya koymaniz lazim kendi kedinizin kokusu olan bir seyin koyun odaya bir koklasin sonra erkek kedinizi salın bir karsilassinlar odayi kpatip gozlemleyin biraz alisma surecinden sonra yavsca kurlar kacma kovalamalar olacak ve sonunda ciftlesirler :))

  1. Günleri bugün birbirlerine cilve yapıyorlar bizim oğlan ensesine yapışıyor sonra bağrışmalarrr kızın bu iyi bir şey midir :D