Merhaba Kedimin Çiş Sorunu Var

glsmclk

Merhaba Kedimin çiş sorunu var ama neden yaptığını hala anlamış değilim gece yada öğlen çişini yapmıyor fakat sabah uyandığımızda nereyi bulursa sürekli 5 dakika aralığıyla çişini yapıyor ama öğle ve öğleden sonra kumuna gidiyor sizce neden? Geçici bişey olabilmi yada veterinere götürmelimiyim?
Çişini yaptığı yeri kolonya yada sirkeli su ile siliyorum buda onun için bi sorun olabilirmi?

2 CEVAP

Tuvaleti disinda bir yere yaptigi icin bu aliskanlik haline gelmeden acilen bu davranisi bitirmelisiniz.tuvaletini yaptigi yeri daha etkili bir temizlik urunuyle silin ve havalandirin kizin ki bir daha yapmasin sert bir tonla uyarin tuvaletin yeri nerede banyoda filan mi?

glsmclk

Evet banyoda