Yavru Kedi Kısır Mama Yemek İstiyo

Ahuuu

Yavru kedim kısır kedimin mamasından yemek isteyip duruyor kısır kedim maması hep olsun canı istedikçe gelip yesin istiyor bir yemek saati yok bu yüzden mamasını kaldıramıyorum belli bir zamanda da koyamıyorum mama kabına kaldırsam ağlıyor yemese bile kabında olsun istiyor yavru olan kedim kendi mamasını yiyor gelip gidip kısır olanında mamasını yiyor fark edince hemen alıyorum önünden ama bir zararı dokunmaz değil mi fark etmeden yediği oluyor çünkü

2 CEVAP

Merhaba. Ben 5.5 yaşında kedime kardeş olarak 2.5 aylık bir kedi sahiplenmiştim. Su anki veterinerimiz kısır kedimin yavru maması asla yememesi gerektiğini, yavru kedimizin kısır mamasından yemesinde hiçbir sorun olmadığını söyledi. Ben ortak alana kısır kedi maması koyuyordum, akşamları başka bir odada yavru kedimize yavru maması veriyordum. Hiçbir sorun yaşamadık. Ama kısır kediniz yavru maması yerse problem olma ihtimali yüksek.

Ahuuu

Şükürler olsun kısır kedim yemiyor zaten başka bir odada veriyorum yavrunun mamasını çok teşekkür ederim yemesi sıkıntı olur diye çok korkmuştum yavrunun