Veterinler Kedide Cip Var Mi Diye Bakiyor Mu?

naininna

Pansiyona birakmaya gitsem veya muaune icin gitsem cip var mi diye bakiyorlar mi? Bilgisi olan var mi?

4 CEVAP

KimJeongguk

Çip takıldıktan sonra yeşil karneye geçiyor kediler. Kedizini aşıya vs götürdüğünüzde normal karneyi görünce çipsiz olduğunu zaten direkt anlarlar.

smuhlaci

Ben geçen hafta iki dişi kedimi kısırlaştırdım. İki veteriner ile görüştüm, birincisi sadece muayne etti. Çip filan konuşulmadı hiç.

simbakedi

yani bakın derseniz bakarlar herhalde, bizim veteriner bakıyor. belediye veterineri bile bakıyor burda

LilaMiaLuna

Biz veterinere gittiğimiz an daha işlem yapılmadan aşı karnesine ve çipine bakıyor