Acil Yardim Edebilir Misniz

merhabalar
evimde suanda yaklaşık 5 aylik olan bir erkek kedim var. disardan baska yetiskin erkek bir kedi buldum baska bir oda da kaliyor suanda. ikisini alistirmak zor olur mu kavga ederler mi sizce surec nasil isler yardimci olabilirseniz sevinirim 🥹

3 CEVAP

Superisi814

Yüreğinize sağlık..
Evet kavga ederler, oynarlar da...
Örnek olarak, iki kardeş erkek kedim var, ikisi de kısır.Bazdn oyun oynarken kavgaya dönüşüyor.Kavga büyümedikce araya girmem.İki dakika önce koyun koyuna yatanlar, iki dakka sonra kavga ediyorlar , sonra yeniden can ciğer kuzu sarması...
Evin ilk kedisi ikinciyi istemez, kediler alanlarına düşkündür.Alanini korumak ister.
Evin paşası sarman oğlumun yanına ,iki erkek bir dişi kedi getirdim.
Zorladı mi evet ..
Ama öğrenmesi gerekti.. Süreci hep takip ettim.Ustelik bir de şehire tasinmistik.Bir mevsim geçti, bazen hâlâ kızıyor ama hiç birinden vazgeçmedim.Buyuk kavgaları yok.
Ancak sevgide ayirmayin.Evin ilk kedisini sevdiğiniz gibi, yenisini de sevin.Gozunuz üzerlerinde olsun.Bende üçü bir odada, biri diğer odada uyuyor.Bir araya da geliyorlar. Zorluk kedinizin karakteri ile ilgili.
Arkadaşım iki yaşında kedisinin yanına bir genç aldı, onlar daha kolay alıştı.
Siz pes etmeyin ve zamana bırakın

Catmom777

Lütfen ikisi arkadaş olduğunda ayırmayın çünkü sonunda abi kardeş olacaklar. Mükemmel bir cat parentsınız

arkadaslar guncelleme 🥹🥳
Yeni kedim rockyi aldim evde olan kedimin yanina. suan tanisiyorlar iyi de anlasicak gibiler teşekkür ediyorum hepinize.