Kedim Diğer Kedime Saldırıyor

ilaydadd5

Merhaba yaklaşık 1 yıl önce anne kedi ve yavrusunu sahiplendik.Anne kediyi kısırlaştırdık ve yavru kedi de 1 yaşına gelince çarşamba günü kısırlaştırma operasyonu oldu.İlk 2 gece ayrı tuttuk fakat annesi onu çıkardığımız zaman çok fena saldırıyor asla sakinleştiremiyorum onu istemiyor değişik sesler çıkarıyor zarar vermesinden korkuyorum.Sizce nasıl geçirebilirim bu durumu çok zor durumdayız yardım ederseniz çok sevinirim…

1 CEVAP

Ahraz

Üstünlük kurmaya çalışıyor. Kedilerde böyle bir durum sozkonusu maalesef