Erkek Kedi İlk Çiftleşmesi

edy

ilk kez çiftleştiricem dişi 2kedi buldum birinin kızgınlığı yakın diğeri kızgınlıkta ard arda çiftleştirsem çiftleşir mi?yani ilkiyle çiftleştirdikten sonra bikaç güne 2.siyle çiftleşir mi

11 CEVAP

zeynepgurgen

Ne gerek var ki?

Reyyanhan

Farklı cevap vermemek için direniyorum :)

pongul

moduna bağlı

Reyyanhan

Ard arda olması iyi değil . Dinlenmeli. Hem dışı kedinin yada kendi kedinizin testleri yapıldı mı ?

Reyyanhan

Kedinizi nn dinlenmesi gerekiyor . Ard arda olması sağlıklı değil .

Reyyanhan

Edy?

Anonymus827062

Evet ciftlesir. Erkeğin disilerle adaptasyonu önemli olan. Kedileri siz agirlayin. Erkek kedi bolgeci olduğu için yer değişiminden hoşnut olmaz bu konuya dikkat edin. Gerisi hayırlısı

edy

güncel

edy

farklı hesaplar açıp aynı cevabı vermeyin bencede

umutkisa

Kediye sor bunu. Oğlum seni iki hanımla üst üste çiftleştirsem bu işi becerebilir misin diye bir sor bakalım. Üretim çiftliğinde mi çalışıyorsunuz edy adlı arkadaşım ?

YasaYasa

Tabiki erkekler ergenlige girdiklerinde surekli ciftlesmek isterler ama ard arda saglik açısından pek faydali olmaz biraz süre sokun araya iyi gunler :)