Aleovera Önemlı

Benim1kedimvar

aleovera bitkisini sadece 2 gundur mutfagimizda tutuyoruz gecici sureyle. Mutfagimizin kapisi zaten hep kapali ama kisa sureyle acik birakmistik kedimin mutfaktan ciktigini gordum kostum bitkiye baktim. Fotograftaki gibiydi. O kirik yer yoktu. Kedim onu o sekilde isirmis olamaz diye dusunuyorum cicek pencerenin onudeydi. Biz de perdenin arkasindan basarak kirdigini dusunuyoruz yaklasik 20 dk once oldu isirsaydi su an belirtileri ne olurdu yardimci olun lutfen

2 CEVAP

ursaminor

http://www.*******.com.tr/schesir-cat-jelly-ton-balikli-aloe-verali-6-adet-x-85-gr
:D
Bizimki koca saksıyı yedi de bir şey olmadı üstelik neredeyse her hafta aloe veralı mama yiyor :))
panik yok...

Mukaddess

Aloe vera normalde de yenen bir bitki de zaten bir şey yapacağını düşünmüyorum bizimki de ısırmıştı bir kaç kez herhangi bir durum olmadı..