Kedinin 3 Göz Kapağı Ve Agzında Yayılan Siyahımsı Şey Nedir?

sfemnksbk3

Merhaba kediye parazit ilacı verdim sonrasında gözleri tobrased damla için 1 haftadır kullanıyorum ancak 3 göz kapağı hala gözüküyor halsizlik yok iştahsızlıkta yok nedenini çözemedim agzında ki siyah şey de agzında ilerlemiş.

3 CEVAP

HaydutveNazli

Ağzındaki siyahımsı şey ağız yapısı gibi geldi bana

sfemnksbk3

Siyahımsı şey ilerliyor bir de 3 göz kapağı sorununu halledemedim

Catmom777

Ağzındaki siyah şey normal tekir kedi o büyüyor. ama gözü her baktığında öyle mi? çünkü kedilerin birçok göz rengi olduğu için lens gibi görünmesi normal yani uyanır uyanmaz öyleyse normal ama her baktığında öyleyse vete resim atıp sorun