Dişi Kedi Kızgınlığı

fides

Kedim 2 gündür kızgınlığa girdi, dönemi sanırım biraz ağır geçiriyor. Acı çekiyormuş gibi davranıyor asla sakinleşmiyor. sakinleştirmek için ilaç kullanan var mı?

5 CEVAP

Catmom777

Kediniz bu süreçte full ilgi ister bol bol tarayın karnını okşayın OYNATIRSANIZ BU SÜREÇTE KEDİYE GICIK OLMADAN ATLATIRSINIZ hem kedi yorulur ve belki uyur ama sizinki maaşallah cin gibi görünüyor çok da güzelmiş kediniz. Eğer gece uyutmazsa akşam 8-9 gibi sırtına bi laktozsuz yoğurt ya da kefir sürün onu bi zorlanarak yalasın sonra uyuyakalır siz de dinlenirsiniz yani bende işe yarıyodu bayağı

_Catlover_

Veteriner kesinlikle sakinleştirici kullanmayın sonrasında hormonel anlamda sıkıntı çekersiniz demişti. Oyun oynatmak kafasını dağıtmasını sağlamak biraz olsun işe yaradı bizde. Bir de çok bağırdığı anlarda ekstradan ilgi göstermeyin görmezden gelin siz öyle yaptıkça daha da artabilir demişti

Balimlilac

Acı çekmiyor erkek kedi çağırmak için öyle sesler çıkarıyor ama kesinlikle stres yaşıyor. ben vetri-science composure kedi sakinleştirici besin takviyesi kullanmıştım. İlaç kullanmayın.

_Catlover_

Bir de iştahı azaldığı için multivitamin kullanmamızı tavsiye etmişti

Ahraz

Çok zor bir durum.Her tarafa tırnak geciriyorlar