Kedi Maması Önerisi

pelnztrk

Sokakta baktığımız bir kedimiz var sokakta olmasına rağmen canımdan parça dükkanımdan hiç çıkmaz yavru zamanından beri ben bakarım , sürekli 50 liralık mama al al dayanmıyor. 15kg almak istiyorum GOODY markasını nası bulursunuz fiyat olarakta makul geldi

8 CEVAP

Tasty veya pawpaw içerik ve,fiyat uygun

Lilibeth

Jetix önerebilirim hem fiyatı diğerlerine göre uygun hem genellikle yiyorlar, çok seçici olanlar dışında. Mercy marka ********tan alabilirsiniz uygun fiyatlı onu da severek yiyorlar bi sağlık sorunu da olmuyor sanırım. Şu an 10 kg olanı 299 lira indirimde normalde de 350 tl, 15 kg olanı 470 tl.

Lilibeth

Goody biraz ortalamanında altında tavsiye etmem. Jetix, mito, bonnie, mercy, alabilirsiniz aynı fiyatlara içerik olarak fena değil

Lilibeth

Mercy mamayı kendi siteleri mmplstan alırsanız uygun olur fiyatı diğer sitelerde pahalı satıyorlar çünkü.

zehraozdogru

Goody markası kötü baya içerik olarak. Birçok kedi de yemiyor. O fiyat aralığında bir mama istiyorseniz Mercy mamaya bakabilirsiniz

LilaMiaLuna

Ben jungle alıyorum

GzdeAkbuz

Pro omega indirimde mukaspazarlama kendi sitesinden alın ty da daha pahalı

HaydutveNazli

Ben sokak canları için **********dan micho ya da econatura alıyorum. Mystic, bonnie de iyi