Ever Clean Kaç Hafta Gider?

onurtemiz

Kedim 4,5 aylık. Şu an markasız bir kedi kumu kullanıyorum 25 gün bitti ama 5lt kumun %65-70 i bitmiştir. Sıradan bir kumu bu kadar kullanabiliyorsam acaba Ever C yi daha uzun kullanabilir miyim? Çünkü insanlar Ever ı diğer kumlara göre 2-3 kadar daha hafta uzun kullanabiliyorlarmış. 6lt Ever Clean 1,5- 2 ay gider mi bana?

6 CEVAP

onuralpaslan

bana 1 ay gidiyor 6lt

zuhall

10lt lik alin hem daha uyguna gelir,hem de 2 ay garantisi olur.

Kjw

Ben 10 Lt olanı bir ay kullanıyorum...Kum kabım en büyük boydan,tüm kumu içine dökünce ancak dolu dolu oluyor ve ay başında kalan kısmı atıyorum belki zorlasam daha uzun süre gider ama gerek görmüyorum temiz olsun diyorum.....Ve açıkçası çok kullanışlı diğer kumlar gibi dağılma ve israf olma yok,koku yok gayet başarılı...Kediniz daha küçükmüş belki size daha uzun süre gidebilir.

aleyn

dikkatli kullanırsanız çok israf etmeden iyice eleyerek atarsanız, kedicik de yavru oldugu için şu anda 1,5 ay kadar gider sanırım. benim kedim dışarı çok fazla kum saçmasına rağmen 1 ay rahat kullanıyorum bi kutuyu.

zeynepgurgen

*********'nın ince taneli bentonit kumunu deneyebilirsiniz.

onurtemiz

Sıradan bir 5lt kum halen kullanıyorum bir ay olmadı ve 2 hafta daha götürür beni belki daha fazla. Ever Clean i 6lt'resini 2 ay için deneyeceğim bakalım 60 gün kullanabilecek miyim.