Mama Değişikliği

bbenimbenn

merhaba 2 yaşında kedim var proplan somonlu kullanıyorum advance sensitive mamaya geçiş yaptım dün. iki mamayı birbirine karıştırarak verdim ani değişim yapmadım fakat kedim dünden beri sürekli uyuyor sebebi ne olabilir?

2 CEVAP

zehraozdogru

Genelde günde 15-16 saat uyuyorlar. Havalardan da ekstra mayısmıs olabilir, mama değişiminden rahatsız olup ekstra uyuyacagini zannetmiyorum. Ama istahsizlik ve halsizlik görürseniz veterinere götürün mutlaka

bbenimbenn

güncel