Kedim Böcek Yedi

Ebrar-mira

Yavru kedim ilk defa böcek yedi ama osuruk böceği yedi 😂 tam yememiş ağzından aldım canlıydı ama korktum çünkü büyüktü ve ilk defa böyle bişey yaptı zararlımı yemesi canlıydı böcek ağzından aldığımda tam yememiş ama bacağı yoktu böceğin yazık 😢😂

6 CEVAP

Fistikpasa

Hiç birşey olmaz merak etmeyin kedi bu.

Silablgn

Benimkide sinek fln yiyordu yavruyken zor tutuyordum yemesin diye birşey olmaz yani endişelenmeyin

mervedoganay

Oğlum İrmik de sinek, böcek her şeyi tokatlayıp yiyor maalesef. Hiçbir sorun yaşamadık çok şükür.

Catmom777

extra protein

Hiçbirşey olmaz. Yazın sinek falan yerse iç parazit aşısının zamanını geçirmeyin yeter

dreamyy

Bir şey olacağını sanmam, benimki de her bulduğu böceği yiyordu