Kedi Bu Aralar Hiç Birşey Yemiyor....

guineapigela

Önceden yerdi gayet normaldi durumu ancak veterinere danışmadan once sizin fikirlerinizi almak stedim... kuru mama veriyorum yemiyor yaş mama da yemiyor ne yapmalıyım ve neden böyle yapıyor?

1 CEVAP

zuhall

odul mamasini dahi yemiyorsa istahi yoktur. bulantisi olabilir. ya da agrisi vardir,stresi vardir yemeden icmeden kesilmistir.duzeninde buyuk bir degisiklik yoksa genelde istahsizlik ve de buna bagli halsizlik bir hastaligin belirtisi olur.
takip edin baska bir bulgu olacak mi. ozellikle kusup kusmadigina ve diskisinin kivamina dikkat edin.
eger suyunu da icmiyorsa ciddi sorunlar dogurabilir,su takviyesi yapmanizi tavsiye ederim.