Erkek Kedi Erkek Kedi İle Çiftleşir Mi?

busrafatih2

Bugün bahçe de erkek kedi bir erkek kediyle çiftleşmeye çalışıyordu. Diğer kedi daha küçük ve erkekti bu normal mi?

9 CEVAP

Catmom777

WHAA ney ilk defa duyuyorum aşırı komik. Yavru kedinin kız olmadığından emin misiniz

KedicikUzum

Emm büyük erkek kediniz malum şey olmasın kdjxbsnns neyse şaka bir yana olabilir böyle bir şey benim kısır erkek apartman kedime de kısır olmayan bir erkek kedi üstüne binip çiftleşmeye çalışmıştı. Tekmeyle ayırdım mecbur bırakmadı çünkü skksksk

zehraozdogru

Kediler çiftleşmeyi sadece üreme amaçlı gördüğü için cinsiyet ve yaş farketmeden erkek kediler maalesef diğer kedileri tutup çiftleşmeye çalışıyor. Öyle bir durum görünce ayırabiliriz. İmkaniniz varsa ve kısır değilse büyük kediyi kısırlaştırın lütfen

onite

Sanmıyorum hiç

Cennet29

Bazen yapabiliyorlar o hareketi.

JujuAlkn

Hareketi yapar ama çiftleşme benim belkide kavga ediyor yada gıcıklık yapıyordur böyle birsey mümkün değil zaten benim küçükken kedim uykudan uyandığında erkek kardeşinden emmeye çalıştı böyle şeyler oluyor bazen

JujuAlkn

Çiftleşme değildir*

Ahraz

Bazen öyle olabiliyor.

selinay41

gözü dönmüş djdkdjd