Köpek Lazımlığı İşe Yararmı?

Köpeğime tuvalet eğitimi vereceğim,lazımlıklar var kullanan ya da bilen varmı.İşe yarıyormu?

19 CEVAP

Hepsi kapitalist oyunlar :)

anfrenee

Ben hasta bezi kullaniyorum :d normal pedler cok pahali gazeteleri kesinlikle obermiyoru cisini yaptigi zaman kaldircagim zaman kac kere elime geldigi icin kac defa tecrubeme dayanarak :D hasta bezi alirsaniz daha iyi olur bnce :-)) :-))

Pedin fiyatı çok ya onun yerine yemeğini düzgün alırım.Gazete kullansam nasıl olur sizce,bağzı yerlerde işe yarıyor deniyor

onuralpaslan

çiş pedi en mantıklısı gazete sakın kullanma tavsiyem çiş pedi alamam edemem dersen çimlerden geniş olanlarından al ama fazla hijyenik olmaz ama onlarda değişebiliyordu galiba bilmiyorum marka marka özellikli olanlarınıda bulmuştum ben ama almamıştım çiş pedinden kullanmıştım tercihimi