Köpek Lazımlığı İşe Yararmı?

Köpeğime tuvalet eğitimi vereceğim,lazımlıklar var kullanan ya da bilen varmı.İşe yarıyormu?

19 CEVAP

Feronia

@zeynepgurgen
Evet. Ben pratik ve hijyenik bulmuyorum ama ped de maddi olarak yemekten pahalıya geliyor neredeyse.

Feronia

Ben ped olarak yatak koruyucu örtü/bebek alt değiştirme örtüsü kullanıyorum. Tanesi 1 TL ortalama. Günde yaklaşık 2 ped kullanıyorum. Yemek de zaten günlük 2-2,5 lira civarına geliyor. Ped bedava olsa 60 liralık et bile kullanırım yemekte, canıma minnet.

Feronia

Yatak koruyucu dediğim hasta altı bezi zaten. :) Eczaneden alıyorum ama en uygunu A101'in bebek örtüsü. 10 tanesi yaklaşık 7 TL. Bir ara Migros'tan Minies aldım, hiç koymasam da olurmuş, direkt altına geçiriyor.

zeynepgurgen

Vallahi emekli amcalar gibi olduk ne nerede daha ucuz hepsi kontrolümüzde :D

Feronia

Hasta altı bezi kullanan tek ben varım sanıyordum, meğer herkes aynı şeyi yapıyormuş :D

anfrenee

Ucuz olunca :dddd

anfrenee

Nerde ucuz biz orda :D

Feronia

Çiş pedi kullanmanızı öneririm, çok pratik.

zeynepgurgen

Lazımlık şu üzerinde suni çim olanlara mı deniyor?

zeynepgurgen

Gerçekten hiç hijyenik gelmiyor. En ufak ihmalde köpek enfeksiyon bile kapabilir. Evet pedler gereğinden fazla pahalı sahiden.

zeynepgurgen

Hasta örtüleri var bebek örtülerine benzeyen. Bir arkadaşım kullanıyordu çok memnundu. İnternetten de alınca daha ucuza geliyor.

Feronia

Altına geçiriyor, alırken yırtılıyor ve parçalıyorlar. Önermem :/

Teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz.Yatak koruyucu aliyim o zaman,pedden mantıklı geldi.

Feronia

İsim dışında aynı şeyler zaten. :D