Çip Taktırmak Acil

Zortiyy

Biz çip için bir süre önce veterinerimize kayıt aldirmistik ellerinde olmadığı için o zamn yapmadılar bugün aradılar ama çip fiyatları aşırı artmış şimdi veterinere kaydınız varken tarım bakanlığına çipi taktirabilir miyiz

12 CEVAP

HaydutveNazli

Fiyat ne kadar olmus acaba? Aralıkta 320 tlye taktırmıştım

Zortiyy

Bize aralıkta burda ki veterinerimiz 150 demişti şimdi 300 olmus

Zortiyy

Ben zaten çip taktırma taraftarı değildim ama mecbur kalininca yapiliyor

Zortiyy

Ben zaten çip taktırma taraftarı değildim ama mecbur kalininca yapiliyor

dreamyy

Orman müdürlük ve tarım bakanlığında taktırabilirsin, fiyat olarak bir tık daha uyguna gelir.

junie

bizim de veterinerimiz arayıp duruyor çip taktırın diye ama 400 yapmış fiyatı. orman müdürlüğünde de randevu almak gerekiyormuş sanırım nereyi arayacağız bilen var mı?

Esraokur35

Tarım ormana Aralık ayında başvurduk çip ellerinde yok diye form doldurttular mart oldu hala çip yokmuş özel veterinere de sordum hepsi form dolduranlara yapcakmış çip gelince biri de 6 aydan küçüklere yapıyoz dedi

dadasf

bizim devamlı gittiğimiz ve kaydımızın olduğu bir veteriner vardı ama ilçe tarımda taktırdık. hiçbir sorunda yaşamadık.

Zortiyy

yok arkadaşlar biz veterinere cip için beyan vermiştik o yüzden oraya taktirmamiz gerekiyormus

sdniz28

Veterinere götürdüm çip için kedimi hemen taktılar herhangi bir beyan vermedim 300 tl ücreti vardı Esenyurt Beylikdüzü bölgesindeki veterinerlerde çip mevcut

Zortiyy

ellerinde varsa direkt takıyorlar ben ellerinde olmadığı için beyan vermiş oldum

onite

veterinerden yaptırın derim, bakanlıkta çip beklemeye değmez