Kedide Sinir Problemi

Merhaba arkadaşlar 6 aylık erkek sarman bir kedim var kedim normalde sakindir kolay kolay saldırmaz faka son 2 gündür sürekli saldırıyor asla kendini sevdirmiyor ona dokunduğumuz zaman bağırıyor verebileceğiniz tavsiyeler varmı arkadaşlar

3 CEVAP

Emirrckr

Erken ama kızgınlığa giriyor olabilir.
Veya son zamanlarda herhangi bir stres unsuru yaşadı mı?

Minminik

diş çıkma durumu nasıl 6. aylarda dişler dökülyor
eğer ağzı ile saldırıyorsa dişleri kaşınıyor olabilir, yumuşak çiğneyebileceği oyuncak verin.
birde kediler huy değiştirebiliyor bizimkide 2 aylığa kadar çok minnoştu sonra bir anda canavar oldu, sağlık problemide olabilir canı acıdığı için mi tepki veriyor onu gözlemlediniz mi

Ahraz

Bazen çok sınırlı olabiliyorlar