Yeni Kediye Evdekileri Alıştırma

vildan27

Evde hepsi kısır bir dişi iki erkek kedimiz vardı,bir tane de sokakta bulduğumuz 6 aylık civarı erkek bir kediyi sahiplendik,evdekilerden biri dişi diğeri erkek kedi çok güzel yaklaştılar hatta erkek olanı yeni gelenle arkadaş oldu hemen ama erkek olan diğer kedimiz gördüğü yerde parçalayacak yavrucağı,veterinere sorduk sakinleştirici bir hap verdi ama yemedi bizimki,şimdi yavru biraz daha büyüdü ve onu da kısırlaştırdık ama diğeriyle bir araya getiremiyoruz halen,ilk bulduğumuzda da ayrı odada tutmuştuk ,şimdi de ayrı tutuyoruz ama ben istiyorum ki hepsi serbest dolaşsın evde,bu durum hep böyle mi devam eder,nasıl bir araya getiririz

1 CEVAP

IIREMMM

instagramda humuslublog sayfasında bununla ilgili detaylı bir gönderi mevcut oraya da bakabilirsiniz ( kendisinin de birden fazla kedisi var ve alıştırma sürecini gayet iyi yönetmiş bence)