Kedim Hep Ev Yemeği Yemek İstiyor !

Kbraege

Yeni bi soru arkadaşlar :) bizim yavru kuru mama yiyor ama ev yemeğini daha çok seviyor görünüyor sofrada ne bulursa yemek istiyor yoğurt zaten delisi çorba makarna vs vs her türlü yemek istiyor zararı varmıdır. ( gerçi eskiden mama diye bişe mi varmış diye de düşünmüyor değilim

17 CEVAP

Kbraege

Daha 2 aylık zaten oyuncu hareketli ama bebek olduğu için de uyumayı seviyor :) nd orijen acana bakıcam ben içeriklerini pek anlayamadığım için açıkcası bilmiyorum . Ama nd yi çok duydum olmadı ondan alıp yediririm. Bütçe sıkıntım yok çok şükür o iyi olsun bana yeter.

Ve evet veterinerler konusunda haklısınız ama veterinerime güveniyorum zaten illa proplan diye söylemedi önerilerde bulundu. Ama çoğu sattığı ürünü övmek ister Buda doğru.

Nhr54

Ev yemeği yiyip kuru mamasındanda yiyormu ben yaş mama veriyorum başlıyor miyav miyav kuru mama yemiycekmiş yaş mama istiyor. Artık haftada 1 defa veriyorum reddediyor kuru mamayı yoksa. Anka 1 başınız sağ olsun.