Orta Segment Kısır Kedi Mama Önerisi

Tifany

Merhaba
2 tane kısır kedim var. Onlar için Brit care alıyordum fakat mamasını değiştirmek istiyorum. 7-10 kg arası orta segment ve bütçe olarak çok zorlamayacak mama tavsiyesi allmak istiyorum.
Max fiyat 700 malesef.

4 CEVAP

zehraozdogru

Reflex somonlu ya da prochoice olabilir. Brit care söylediklerimden bir tık daha iyi diye biliyorum ama

GzdeAkbuz

https://www.hepsi
bura
da.com/kitsy-cat-kisir-kedi-mamasi-tavuklu-10-kg-p-HBCV00001SWG49?magaza=kudopetfood&url_src=and-product-detail
bu mamaya bir bakın derim içeriğide orta segmentte.

Palyaco

700 segmentte alınabilecek mama kisir mamada lavital hem fiyat olarak hem saglikli

Tifany

Brit alıyordum ama artık severek yemiyorlar. Mama değiştirmek bu durumda sizce gereksiz mi?