Neleri Tavsiye Edersiniz

Elifinkedileri

Kedilerim için naturalis adrayms in balik yagini ve sarimsak tozunu aldim fakat oyle ağır kokuları var ki vermek mümkün değil neyin içine karistirirsam karistirayim kokusunu bastiramiyorum haliyle de yediremiyorum üzerinde yazan miktarin cok cok azini veriyorum alissinlar diye onunlada bir yol alamadik. Aranizda kullananlar var mi siz bu tur gida takviyelerini nelerin içine karistirarak verdiniz zorla agizlarina sıkmak istemiyorum.

6 CEVAP

Feronia

Ev yapımı mama, yoğurt, yaş mama, meyve/sebze püresi

Feronia

Çiğ yumurta? Bir şey olmaz, yoğurtla verebilirsiniz. Tepkimeye falan girmiyorlar yani, şehir efsanesi.

Kjw

Naturalis Adramys,sarımsaklı bira mayası tozu kullanıyorum ama hiç problem olmadı bende yaş mamasına katıyorum iştahla yiyor...

Balık yağı olarakta Vetri-Science kapsül olanlardan kullanıyorum onuda yaş mamaya bazende kuru mamaya döküyorum sorun çıkmadı hiç...

Kjw

Ben o yönden çok şanslıyım,yemek konusunda hiç sorun çıkarmıyor her türlü şeyi yiyor...Vitamin olsun ek gıda olsun onlarıda kabul ediyor...Sirkeyi bile mamayla olsun,suyla olsun götürüyor.

Umarım bir yolunu bulursunuz,takviyeler sağlık açısından bence gerekli.

Elifinkedileri

Sut ve sut urunlerine karistirmadim balik yagi oldugu icin ama diger yas mama veya evde yaptiklarimi sivi odul mamalarini ozellikle cok severler onlarda da yediremedim yumurta sarisinda denedim bugun onu da yediremeyince carelerim tukendi

Elifinkedileri

Keske bizimkilerde yeseydi sorunsuzca ne umutla almistim :) balik ve balikli mama yemiyorlar normaldede sevdiremedim yas mama bile balikli olsa yemiyorlar sadece birisi yer o da tadimlik. Kokusunu bastirabilecek bir sey bulabilsem cok mutlu olacağım aslinda