Kedimin Kulağındaki Lekeler..

prusyablue

merhaba. kedimin kulağında lekeler oluşmaya başladı birkaç haftadır. 10 gun once veterinere görürdüm bir sorun yok dedi. ancak sonradan artmaya basladi. fotograflari dosya ekinde yer alıyor. lekelerle birlikte sanki kabarıklık da olmaya basladi . nedir bu hastalik alerjik olabilir mi? ve nasıl bir yol izlemeliyim? tesekkurler..

5 CEVAP

blgdmryrk

Mantar sanırım mutlaka veterinerle tedaviye başlayın ama sorun yok diyen veterinere yola çıkmayın çok ciddi uğraştıran bi is maalesef

KimJeongguk

Mantar gibi duruyor acil iyi bir veterinere götürün tedavisine başlansın daha çok yayılmadan.

Cemalchief

Mantar gibi malesef

prusyablue

kapsamli bir hayvan hastanesine götürdüm. ama mantar degil alerjik oldugunu soyledi hekim. alerjik mama. antibiyotik tedavisi. merhem. bağışıklık guclendirici takviye ve balik yagi kapsuller verdi. 1 haftadir tedavisi devam ediyor. çok az yiyen istahsiz bir kedi. herşeyin sebebi o diye düşünüyorum. yiyor ama az yiyor. ve cok haraketli zaten eritiyor yediklerini 😔 elimde mama ile peşinde geziyorum. 1er 1er agzina veriyorum türk annesi gibi 🙈

prusyablue

bu tarzda alerjik reaksiyon veren yavrularınız varmı. başınıza geldiyse bu tarz yara nasil bir tedavi uyguladınız. yazarsaniz sevinirim. benim yavrum kaşımıyor hiç o bölgeyi. kasinti yok. tüyleri döküldü ve kizarma var.