Nd Kedi Maması Önerir Misiniz

Nd'nin bu mamasını kullanan varsa deneyimlerini paylaşabilir mi?

21 CEVAP

Denedim yine de az içiyor malesef. Siz bu durumda nd almamı önerir misiniz peki

KimJeongguk

Aslında nd nin az tahıllı olanının protein oranı ortalama gibi bence bu durumda kullansanız bir sıkıntı olmaz. Yaş mama seviyorsa haftada 1 veya 2 kez yaş mama ile desteklersiniz. Bir problem olacağını sanmıyorum. Eğer hala içinizde bir şüphe olursa Hill's e yönelebilirsiniz isterseniz.

Evet az tahıllı olan da %36 protein var. Böbreklerde problem çıkaran %44 protein olan mamalar sanırım. Hillsin içeriğine baktım ama çok iyi değil gibi geldi bana

Bazı yerlerde kötü yorum okudum da ondan tereddüt ettim

Ne kadar süredir kullanıyorsunuz

stellabennett, evet tahılsız olandaki protein fazla olduğu için hiç düşünmedim. Bu mamadaki protein %36, ama kedim fazla su içmiyor o yüzden yine de tereddüt ediyorum