Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Hayatımın şokunu yaşadım!

berkayyy_sahinn
berkayyy_sahinn

818


Bu gün köpeğim Bal elimle oynuyordu,ısırıyordu falan sonra,bi baktım elimi sımsıkı ön ayaklarıyla tutup ileri geri gitmeye başladı köpeğim dişi ve erkek gibi hareket etmeye başladı.Daha sonra baya komiğime gitti gülmeye başladım sonra yerine gidip yattı,utandı galiba,normalde çağırınca gelirdi ama gelmedi.Korkuyorum alışkanlık haline gelir diye bu arada köpeğim üç aylık.

8 Cevap

Feronia
Feronia

113645


Benim köpeğim de dişi ve kızgınlıktayken yapıyor. 3 aylıkken yapması tuhaf. Kızın, alışmasın. Alışırsa vazgeçirmesi zor olur. İnanılmaz sinir bozucu oluyor gerçekten, bizzat yaşamış biri olarak söylüyorum. Gece uyutmaz, gündüz hayattan soğutur.

dollfacepersian
dollfacepersian

131980


Bu cinsel güdü dışında baskınlık kurmak için yapılabilen bir davranış diye biliyorum ki zaten 3 aylık bir köpeğin cinsel güdüsü olması imkansız bence

onuralpaslan
onuralpaslan

1978


seviş şekline dikkat edersen ilerde problem yaşamazssın sert şekilde veya o şekilde sevmeye devam edersen cinsini bilmiyorum sert yani kaslı yapılı bir köpek ise ilerde sorun yaratabilir oyun esnasında öyle sevilmeye alışacağı için anladığım kadarıyla sert şekilde sevmişsin biraz daha yumuşak şekilde sev kimisi vura vura sever mesela yanlıştır bu sevme şekli elin ile oynuyorsan ağzna götürtme ilerisi için sorn çkmasın oyuncaklarıyla oynattır :)

berkayyy_sahinn
berkayyy_sahinn

818


Yok sert oynamıyorum.Terrier cinsi köpeğim.Ama elimi çok ısırtıyorum,elimi ısırırken yaptı o hareketide

Feronia
Feronia

113645


Ne terrier?

onuralpaslan
onuralpaslan

1978


terrier oyuncu fazla birşey olmaz sert sevmediysen ve ilk defadan cinside küçük büyümüyorlar zaten kaslıda değilmiş ama bu yinede ilerde elini ısırmicağı anlamına gelmez veya acıtmiyacağı aktif köpeklerdir harektlilerdir yinede dikkat edersin bundan sonrakilerde :)

dollfacepersian
dollfacepersian

131980


Elinizi ısırması şimdi sizi rahatsız etmiyor olabilir ama alışkanlık haline gelirse ileride sorun olabilir. Küçük ırk olsa da canınızı yakabilir. Bu yüzden sadece oyuncaklarla oynatmanız, elinizi ısırmak isterse izin vermeyip oyuncaklara yönlendirmeniz en iyisi olur bence

berkayyy_sahinn
berkayyy_sahinn

818


Teşekkür ediyorum.Bundan sonra ısırtmamaya özen göstereceğim

Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
216 Görüntüleme
8 Cevap
0 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor