Tenizol Hakkında

Dilakeee

Tenizol iç parazit hapı ne kadar sürede etkisini gösterir ? Eğer kedide parazit varsa bunların hemen dökülmeye başlamasını sağlar mı yoksa belirli bir süre sonra mı işe yarıyor

3 CEVAP

Dilakeee

Sokak kedisine verdiğim için soruyorum yani bir günde varsa parazitini dökmesi mümkün müdür? Takibini yapamam maalesef sokakta olduğu için

KimJeongguk

Tenizol, iç parazit hapları arasından en etkisizi. Keşke tenizol değilde Caniverm yaptırsaydınız Caniverm en iyilerinden.

Sorunuza gelirsek kedinizde kesin iç parazit varsa tahminen 5-6 saat sonra büyük tuvaletine çıktığında etkisini görürsünüz. Eğer 24 saat içinde hiç bir etki görmezseniz işe yaramamıştır. Caniverm yaptırın bir fayda görmezseniz.

KimJeongguk

Tenizole maalesef güven olmaz o yüzden parazitini dökermi dökmezmi bilemiyorum. Takibi yapılacak bir kedi olsaydı anlama ihtimalimiz olurdu en azından ama bu şekilde inananın bir şey söylemek zor.