Mama Kabı Tavsiyesi

AlpMordecai

Kedimin mama-su kabı eskidiğinden yeni alacağım ve paslanmaz çelik düşünüyorum. Seramikler epey pahalı. Ucuz ve kaliteli bir kap öneriniz var mı? Sitede 30 tl'ye kap buldum, 14 cm ve 470 ml. https://www.petlebi.com/kedi-mama-ve-su-kabi sizce nasıldır?

7 CEVAP

AlpMordecai

Resim

Veya kap almak yerine bu ölçülerdeki bir porselen tabağı kullanmak doğru olur mu? Hem temizlemesi kolay hem de ne olduğunu biliyorum en azından. Bir sakınca yaratır mı acaba?

HaydutveNazli

Tabak gayet guzel gorunuyor agzi genisse kullanabirsiniz. Ben de boyle bir tabakla veriyorum ama kedim cok hassas oldugu icin akne problemi var mama yerken cok bulastiriyor veteriner yuksek mama kabu onerdi, yuksek mama kabi alacagim hatta tabagima gore yukselticiyi biraz ugrassam kendim de yapabilirim diye dusunuyorum cunku ne alacagima ben de karar veremedim.

HaydutveNazli

Haftasonu migrosta seramik tabak aldım mama ve su için kullanışlı görünüyor ağzı çok geniş, evde de uygun tabak varsa kullanabilirsiniz

Keyfimbilir

Hiç öyle pahalı pahalı almaya gerek yok, ben bu sütlaç için kullandığımız güveç kaseleri var ya onlardan kullanıyorum, bir de seramik çerez veya kahvaltılıklardan kullanıyorum.

Minminik

14 cm kucuk biyik yorgunlugu yapabilir 22 cm almistim ben genis ve gercektende mama icin ben cam yemek tabagi kullaniyorum en rahati o oldu dokmuyor patilemiyor altina bi platform koydum tabure gibi

Pety8

Ağır, yerinde oynatamayacağı bir şeyler almanızı tavsiye ederim. Benimki sürekli deviriyordu.