Veteriner Hizmetleri Ve Ücretleri Hakkında

linyares

Köpegimin sirt bölgesinde ani ve hizli bir sekilde büyük Bir şişlik oluştu.. geçmiş tecrübelerinden ozel veteriner kliniği yerine bir arkadaşım tarafından tavsiye edilen Üsküdar'da bulunan hayvan hastanesi ne götürmeyi düşünüyorum.daha önce deneyen oldu ise görüşlerini rica ederim.

4 CEVAP

emrezrtrk

Kopegim suan yok ama geçen veterinerde şahit oldum kopekte kist varmış baya bir baktılar sislikte vardı ama o köpek çok kiloluydu 540 tl verdiler ama içinde mama ve ilaçlarda vardı

linyares

Benimki anlamsız bir şişlik, aşı sebebiyle oluşan bir kist degil..kanser olmasından veya deri altında baska bir oluşum olmasindan korkuyorum.ciddi bir teşhis ve tedavi gerekli olabilir.

emrezrtrk

Umarım kötü birşey olmaz.

anfrenee

Kist olabilir ama umutsuzluga kapilmayin veyerinere gotrun bir baksin