Erkek Kedim Kahverengi Leke Bırakıyor. Bu Neden Oluyor?

Arsserdm

Kedimin halıda, genelde yattığı yerin örtüsünde, taş fayansın üstünde bıraktığı yuvarlak küçük kahverengi lekeler fark ettim bu normal mi yoksa bir rahatsızlıktan dolayı mı oluyor ?

7 CEVAP

aslihan_e

Anal kese iltihabı gibi bir sorunu olabilir. Mutlaka veteriner yardımı alın.

IIREMMM

kediniz kaç aylık ? kızgınlıkta olduğu için olabilir

aslihan_e

Kızgınlıktaki kedilerin hiç kahverengi leke bıraktığını görmedim, onunla alakalı olduğunu düşünmüyorum.

Ozkan3552

Koku bırakıyor kızgınlık için

Ozkan3552

Koku bırakıyor kızgınlık için

Ahraz

Bende cevabını şuan çok merak ettim

HisaNur

Kediniz kızgınlıkta olabilir erkek kedilerde leke birakabiliyorlar