Kedim Diliyle Kaşıyor Sürekli ? Mantar Mı ?

gokhanust

Sizce bu mantar mı ? Alerji mi ? ne olabilir. diliyle kaşıya kaşıya döktü orayı. Poposunun orası.

5 CEVAP

Pamuqum

Bu hale gelmesini beklemesydiniz keşke. Muhakkak veteriner hekime götürün kedinizi

onuralpaslan

mantar olabilir veya farklı birşeyde çıkabilir kaşıntı veterinere götürmeni tavsiye ederim geçmiş olsun

dilex

Mantar gibi gorunuo :(

Aysenurbsgn

Ne olduğu tam belli değil en iyisi götürüp göstermek. Diliyle kaşığı kaşığı o hale getirdiyse büyük bir ihtimalle acıyordur orası.

Aysenurbsgn

Kaşıya kaşıya