Multivitamin Önerisi Ve Ne Sıklıkla Verilmeli?

ninja00

hangi aralıklarla Multivitamin veriyorsunuz

11 CEVAP

LilaMiaLuna

Haftada 3 kere veriyorum ben 2cm kadar

LilaMiaLuna

Haftada 3 kere veriyorum ben 2cm kadar

Cemalchief

Vetri science haftada 2 tablet, vitamin macunundan haftada 5 kez 2 cm veriyorum. Macun bitince devam etmeyecegim. Mamalarinda zaten vitamin ve mineral takviyeleri oluyor ama kedimde mantar olduğu için veriyorum bağışıklık düşmesin diye

Palyaco

2 günde 1 4 cm verilmeli

dadasf

gimcat’in multivitaminini kullanıyoruz. her gün 2cm veriyorum

KeLeBeKciK

Ben hiç kedime vermedim veterinerizde hiç söylemedi sadece kuru mama ve yaş mama veriyorum neden veriyorsunuz gerekli mi

ninja00

yorumlar için teşekkür ederim kesin gerekli mi bilmiyorum verilmesi faydalı diye okudum her yerde

gece18

Ben kücükken 2-3 cm verdim sadece. Bir daha kullanmadım. Maması vitaminli bir mama zaten ekstra vitamin kullanmaya gerek yok. Sizin mamanız hangisi bilmiyorum ama vitaminli bir mama kullanıyosanız multivitamin kullanmayın cok zararlı, hasar görür organları.

junie

biz de gimcat her gün veriyoruz neredeyse

Dilakeee

Hastalık kısırlaştırma öncesi veya sonrası gibi durumlarda verebilirsiniz. Ama kaliteli bir mama kullanıyorsanız vermeniz gereksiz hatta boş yere takviye vermiş olursunuz. Üst segment bir mama almanızı öneririm düzenli vitamin kullanımı yerine

ninja00

Merhaba Nd marka kullanıyorum yeni kısırlaştırdım bu durumunda vitamin desteği gerekli olur mu ?