Reflex Nasıl Bir Mama İyi Mi

sdniz28

Kedimem kısırlaştırılmış mama almak istiyorum proplan hills gibi markalar pahalı reflex almamı söylediler ama bilemedim

7 CEVAP

forbs

Reflexin kisir kedi mamasini birkac ay kullandim, kediler tadini seviyor ve olumsuz bir etkiyle karsilasmadim fakat mamanin icerigi gercekten iyi degil. Eger bir tik daha pahalisini almaya gucunuz yetecekse golosi veya prochoice onerebilirim

KeLeBeKciK

İçersinde ciğer aroması oldu için kediler çok seviyor ama içeriği kötü tuz bile var sağlıksız bir mama.

Cennet29

Bonocibo ve felicia mamanın içeriği aynı. Buna da bakabilirsiniz. Reflex ucuz bi mama tasarruf edeyim derken kedinizin sağlığından olmayın orta halli mamalardan gitmeye çalışın. Sanabelle marmasına da bakabilirsiniz

Vancat ve felicia daha iyi

KeLeBeKciK

Hills te reflex gibi içersinde tuz var sağlıksız bir mama herzaman yüksek fiyatlı mamalar kaliteli olmuyor önemli olan içeriği fiyatı değil.

sdniz28

Teşekkür ederim hepinize

nyawa5

Çok daha iyileri var