Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Bilgisizim, cahilim yardım edin :D

TolgaC06
TolgaC06

192


Merhaba , ben golden almak istiyorum bakımı masrafı eğitimi nasıl oluyor ? sık hastalanırlar mı ? günde kaç saatimi ayırmam gerekiyor biraz bilgilendirebilir misin teşekkür ederim şimdiden :)


20 Cevap

lenahmet
lenahmet

859


aşıları tasmamama kabı vs ilk başta biraz masraflı olabilir boş zamanlarınızı (en az 2 saat) yeterli olacaktır


TolgaC06
TolgaC06

192


Anladım teşekkürler :)


azmsym
azmsym

686


öncelikle kaç yaşındasın, okulun varmı? ayrıca yeternce sabırlımısın,golden kıskançtır bilindiği üzerede buyuk ırktır. yavru olarak almayı düşünüyorsan çok iyi dşünüp tartarak almalısın sana alıştıktan sonra ayrılmanız zor olacaktır. mamayla beslemen lazım maddıyatta onemli


TolgaC06
TolgaC06

192


üniversite sınavına hazırlanıyorum yazın almayı düşünüyorum gittiğim şehirde yoldaşlık eder diye düşündüm :) bana her türlü sorunu çıkarabilir o derece sabrederim :)


azmsym
azmsym

686


üniversite ilk yıllarında biraz zorlanabılırsın ayrıca hayvan besleyenler cok zor ev buluyor ornegın benim köpeğim var yavru labrador kimse evine almıyor bahçeli evi olanlar bile kabul etmiyor,önceden evini hazırla köpek için sonra sahiplen


TolgaC06
TolgaC06

192


Mantıklı hiç düşünmemiştim bu kısmını..


azmsym
azmsym

686


illa beslemek istersen küçük ırk ve havlamayan beagle pekingese bakabilirsin,gerci golden de pek havlamaz ama eğitilme sekline baglı


TolgaC06
TolgaC06

192


golden a bildim bileli hayranım başka bir arkadaş düşünmüyorum tavsiye için teşekkürler :)


TolgaC06
TolgaC06

192


Sadece aşırı sevimlilik kotasından Chow Chow'a istisna yapabilirim ama hiçbir fikrim yok sadece resmini gördüm yani birde onun hakkında bilgi sahibi olmam gerek önce alıp bakamama durumu yaşamak istemiyorum


CanerOduncu
CanerOduncu

4284


Goldenlar çok hareketli yani egzersiz ihtiyaçları yüksek olan köpeklerdir, çok oyunculardır yani yaramazlık yapmayı severler. Çok iştahlılardır birazcık pis Boğaz yani bu yüzden kilo almaya meyillidirler. Ciltleri hassastır.
düzenli fırçalanıp bakım görmezse. Düzenli egzersiz yaptirilip premium mamalarla beslenmezse cilt hastaliklari yaşamasi kacinilmaz olur.
Eğer çok sağlıklı mükemmel bir golden gorurseniz sahibini tebrik edin, çunki goldenlar bilinenin aksine acemiler icin en uygun cins veya bakimi en kolay cins falan degildir. Bakımı hassasiyet getektiren ve tecrübe isteyen bir irktir.
Her irkin belli zorlukları hassasiyetleri özel ihtiyaçları vardır. Lütfen ayakkabı alır gibi kopek almayın irklari markalastirip ben golden alacam rot alacam shintzu alacam gibi seyler demeyin.
Ayrıca illaki golden alacaksaniz binlercesi barinaklarda atılmış vaziyette bekliyor..golden!


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
3916 Görüntüleme
20 Cevap
0 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor