Kedim Her Yere İşiyor

silakarbuzz

Merhabalar 2 yaşında erkek kedim var hangi odanın kapısı açık olursa oraya girip işiyor bugün üç kere işedi kısır değil acaba bu yüzden mi yapıyor kısırlaştırınca geçer mi ne yapmalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim

5 CEVAP

gece18

Bu aralar çok sık yapmaya başladıysa acı çektiğindendir, dayanamıyordur artık son raddesine gelmiştir. 2 yaşına kadar kısırlaştırmadan iyi yaşayıp dayanmış çocuk. Benim kedim en son deli gibi önüne gelen her yere işiyordu. Misafirlere çay doldurmuştum hiç utanmadan çekinmeden gelip koyduğum çayların üstüne idrarını fışkırttı kaçtı gitti. O utanç bana ömür boyu yetmişti. Rezil olmuştuk misafirlere. Çok vakit kaybetmeden bir an önce kısırlaştırın.

Fistikpasa

Tabiiki kısır olmadığı için yapıyor. Erkek kediler kızgınlığa girdiklerinde ortalığa koku bırakır dişi kediler bulsun diye içgüdüsel olarak. Ve kediniz 2 yaşında ilk defa yapmıyor olsa gerek. Hiç mi araştırmadınız? Kısırlaştırınca işemez etrafa tabii uzun zaman olmuş umarım huy edinmemiştir.

Ozgeeee1

Aynı durumu bende yaşadım işemediği yer kalmamıştı kisir olmadığı için kisirlastirinca geçer kisirlastirma sonrasi birkaç gün işemesi devam ediyo fakat sonra geçiyor

silakarbuzz

Fistikpasa Tabii ki araştırdım ama emin olamıyorum ilk defa yapmıyor bu aralar çok daha sık yapmaya başladı acaba idrar sıkıntısı mı var diye düşünmeye başladım o yüzden sizlere danışmak istedim cevabınız için teşekkür ederim

silakarbuzz

gece18 bir an önce kısırlaştırıcam cevabınız için teşekkür ederim