Kararsız Kaldım

mrcasper

6 aylik yavru kedim icin bonacibo yavru kedi maması kullaniyorum 4aydir kullaniyorum kedim yiyor herhangi bi sorunda yok elimde 4kg civari var fakat icerik olarak daha kaliteli bi mamayla beslemek istiyorum 10kg almayi düşünüyorum aklımda brit care ve sanabelle var bu fiyat bandinda baska bi öneriniz varmi memnunken degistirmek mantıksız mı ve kedim yaş mama sevmiyor az yiyor buna bi çözüm bulabilirmiyim yas mama olarakta bonacibo somonlu var elimde 10 paket civarı

2 CEVAP

salihaondag8

Yaş mama sevmiyorsa pek saten sağlıklı değil yani faydalari olsada zararı cok onun yerine evde et türleri sevdiği şekilde haşlayıp yedirebilirsiniz daha sağlıklı güzel içerikli ve kaliteli bir öğün olur ve içinde ne olduğunu bilirsiniz ve gerçek et yemiş olur boylr deneyebilirsiniz belki böyle yer bende böyle yapıyorum arada yaş mama arada sevdiği et turleri ve geri kalan kuru mama sizde böyle yapabilirsiniz kuru mama olarak egerki bir sıkıntı yaşamıyorsaniz ve kediniz seviyorsa orta segment güzel içerikli kaliteli bir mama eğer bütçeniz varsa ve iyi mama kullanmak istiyorsanız bir süre sonra başka markaya geçin sever yerse ikisini dönüşümlü olarak kullanırsınız kedinizde hem sikilmamis hemde farklı markalar yer ve severek yer iyi olabilir yani hep aynı markayı kullanmak hem sıkıci hemde iyi olmayabilir arada dönüşüm lu şekilde sevdiği markaları kullanabilirsiniz tabiki çok sık mama değişikliği iyi değil çok bir sebep yoksa herzaman değişiklik yapmayın ama uzun sürede aynı mamayı kullanmak iyi olmaz inşallah faydam olmuştur 🤗

gece18

Brit care denemeyin lütfen risk almaya değmez. İshal şikayetleriyle dolu bir mama içeriğinin temiz görünmesine aldanmayın. Sanabelle deneyebilirsiniz üriner mamalarıda güzeldir. Orta segment olarak hills ve proplan deneyebilirsiniz. Bozita denemedim ama deneyenler çok memnun bakabilirsiniz. Bonacibo zaten uzun sürede ev kedilerine kullanılacak bir mama değil.