Yavru Köpeğim İçin Bilgi

Miemey123

Bugün veteriner kontrolünde bir yavru sahiplendik. Eve geldiğimiz de üstünde fotoğraftaki durumu gördük. Bilgisi olan yazabilir mi?

2 CEVAP

BurakSidel

bir iki hafta içerisinde hiç aşı olmuş mu aşı yanığına benzettim benim kedimde de olmuştu vazelin sürmüştüm kabuğu rahat atsın kaşınmasın diye ama başka bir şeyi olabilir tabi ben kendi tecrübemi paylaştım deneyebilirsiniz ama veterinere sormak daha sağlıklı olur tabi

Miemey123

Çok teşekkür ederim cevabınız için nedenini öğrendik kardeşi oynarken dişlemiş yavrumuzu kabuk olarak attı tüylenmesini bekliyoruz